Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Compania Enjoy Jobs Recruitment pune la bataie 3 pozitii de bucatari cu experienta (Sous Chef) pentru un restaurant-pub popular din sudul Angliei in regiunea de coasta. Se ofera contact legal pe perioada nedeterminata cu anagajatorul englez plus multe beneficii. Programul este full-time, cu 40-60 ore/saptamanal, 1-2 zile libere pe saptamana. Chiria este pusa la dispozitie de catre angajator pentro o suma modica care include toate facilitatiile. Salariul este de 1400-2000 lire net pe luna plus bacsis saptamanal care este 50-100 lire. Mesele sunt incluse pe perioada programului de lucru. Cerinte: Experienta de minimum cinci ani ca si bucatar in restaurante cu specific international sau hoteluri de minimum 3 stele. Limba engleza nivel mediu-conversational. Profesionalism si seriozitate. Angajatorul va va ajuta in privinta obtinerii actelor legale in Anglia. Nu percepem taxe de mediere sau comisioane! Inceperile sunt imediate in urma interviului cu angajatorul. Va asteptam CV ul in limba engleza pe adresa companiei sau telefonic. Mult succes! Echipa Enjoy Jobs

Cerinte

Experienta de minimum cinci ani ca si bucatar in restaurante cu specific international sau hoteluri de minimum 3 stele. Limba engleza nivel mediu-conversational. Profesionalism, seriozitate si lucru in echipa.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai