Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam doi bucatari cu experienta in bucataria internationala pentru a lucra intr-un restaurant cu servire « la linie », in orasul german Berlin. Proprietar este o doamna vorbitoare de limba romana. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - se lucreaza 8 – 9 ore pe zi, 5 zile pe saptamana; - cazare asigurata contracost de angajator (250 de euro), conditii de locuit foarte bune, la casa cu camera separata, utilata complet, avand toate facilitatile; - masa asigurata gratuit de angajator; - 1500 euro salariu net.

Cerinte

- foarte buna indemanare si viteza de lucru; - experienta in bucataria mediteraneana; - se prepara foarte multe meniuri in timp foarte scurt; - preparate pe baza de carne si vegetariene, precum si supe, ciorbe, creme; - fara probleme medicale; - fara antecedente penale; - pasiune si implicare in munca 100%; - nu sunt necesare cunostinte de limba germana; - disponibilitate pe termen lung.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja