Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia Kriss Consult selectioneaza doi bucatari pentru a lucra intr-un restaurant cu specific italian din zona orasului german Mannheim. Proprietar este o familie originara din Romania, stabilita de multi ani in Germania si lucreaza cu personal din Romania. Oferta : - contract pe perioada nedeterminata; - cazare facilitata contracost de angajator (200 - 250 euro); - doua mese pe zi asigurate gratuit de angajator; - salariu net lunar 2000 euro, pentru un bucatar cu foarte buna experienta in bucataria italiana; - salariu net lunar 1300 – 1400 euro pentru un bucatar cu experienta care invata bucataria italiana pe parcurs, urmand ca salariul sa creasca progresiv la 2000 euro net lunar.

Cerinte

- seriozitate, indemanare, experienta foarte buna in bucataria italiana; - fara probleme medicale; - fara antecedente penale; - neconsumator de alcool care sa afecteze munca; - pasiune si implicare in munca 100%; - nu sunt necesare cunostinte de limbi straine; - plecare imediata; - disponibilitate pe termen lung.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai