Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Bucatari pentru Cipru cu plecare rapida! 1. Chef de partie Avantajele ofertei: - Salariul este de 850-950 Euro/ luna - Contract de munca - Cazarea este oferita gratuit + o masa/ tura - Discount card - Se asigura gratuit biletul de avion de catre angajator (un singur drum) Persoana selectata va fi responsabila de una dintre sectiunile bucatariei - preparatele reci, sushi, deserturile etc. Candidatul ideal trebuie sa detina diploma de bucatar. 2. Demi chef de partie Avantajele ofertei: - Salariul este de 800-900 Euro/ luna - Contract de munca - Cazarea este oferita gratuit + o masa/ tura - Discount card - Se asigura gratuit biletul de avion de catre angajator (un singur drum) Persoana selectata va fi responsabila de una dintre sectiunile bucatariei - grill, friteuza, salate etc. 3. Ajutor bucatar Avantajele ofertei: - Salariul este de 700 Euro/ luna - Se accepta si studenti - Contract de munca - Cazarea este oferita gratuit + o masa/ tura - Discount card - Se asigura gratuit biletul de avion de catre angajator (dus-intors). Responsabilitati: - Pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic - Pregatirea preparatelor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare - Montarea preparatele pentru servire - Pastrarea curateniei la locul de munca. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca.

Cerinte

- Cunostinte de limba engleza la nivel bun - Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie - Persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, responsabile si de incredere.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja