Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acesta este un program de munca, in domeniul HoReCa, care da posibilitatea candidatiilor cu cetatenie romana si bulgara sa lucreze ca bucatari (toate nivelele: Comis Chef, Demi Chef de Partie, Chef de Partie), avand ca baza juridica contractul de munca. Prestarea muncii in domeniul HoReCa se face la companii din Marea Britanie, care pun la dispozitie pozitii din sfera acestui domeniu de activitate. Acest program se adreseaza doar persoanelor cu experienta pe pozitiile de bucatari, interesate sa presteze munca in domeniul HoReCa in restaurante de renume din Marea Britanie si sa faca cariera in acest domeniu. Pentru toate persoanele interesate sa lucreze in acest domeniu se ofera un stagiu de pregatire profesionala, in Marea Britanie, in cadrul restaurantelor unde urmeaza sa isi desfasoare munca. Avantajele programului: a) Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul de munca cu compania pentru care vor presta servicii in domeniul HoReCa si vor pleca foarte repede in Marea Britanie, la respectiva companie. b) Deoarece candidatii lucreaza in baza unui contract de munca, acestia pot incepe munca imediat, fara sa fie nevoie de obtinerea unui drept de lucru de la institutiile britanice abilitate. c) In domeniul HoReCa, candidatii care lucreaza pe pozitia de bucatar sunt remunerati foarte bine reusind sa castige aproximativ 18000 – 22000 lire sterline pe an. d) Toti candidatii vor avea parte de un stagiu de pregatire profesionala in cadrul restaurantului unde vor presta munca si vor fi cazati intr-o locatie identificata de catre beneficiar, de regula aproape de locul de munca. e) Candidatii care opteaza pentru acest program au beneficiul de a incepe munca intr-un sector de activitate foarte placut, dinamic si bine remunerat, si au sansa sa faca cariera in cadrul grupului de restaurante respectiv. f) Restaurantele sunt de TOP si sunt situate pe tot teritoriul ANGLIEI, dar cu preponderenta in Londra si imprejurimile Londrei.

Cerinte

- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit - experienta necesara minim 3 luni -Profilul candidatului ideal: - Harnici si de incredere - Persoane muncitoare, cu bune abilitati de comunicare, in forma fizica si mental buna. Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere, contactati consultantii nostri: Adresa: Str. Primaverii nr.23, etaj 1, Constanta - Romania

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja