Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza bucatari pentru vase de croaziere de rau, pentru urmatoarele pozitii: -Executive Chef -Executive Sous Chef -Sous Chef -Junior Sous Chef -Cooks -Pastry Chef Plecarile au loc intre lunile ianuarie-martie. Conditii si salarizare avantajoase. Salariul incepe de la 1300 euro net plus tips intre 400-600 euro. Transportul este decontat la bordul navei. Perioada contractului este intre 9-10 luni. Cei interesati pot aplica cu un cv in limba engleza, dupa care vor fi contactati iar in functie de eligibilitate vor fi programati la interviu pe skype.

Cerinte

Se cere : -experienta pe pozitia pentru care se aplica minim 2 ani in hoteluri de 4*-5*, sau restaurante , experienta pe vase de croziera constituie avantaj -limba engleza nivel avansat -diploma de calificare -socibilitate, comunicare, rezistenta la stres

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja