Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bucatari/Ajutoare de bucatar. Salarii foarte bune! Restaurante de top din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari cu o minima experienta. Salarii intre 1500 – 1700 GBP/luna. Beneficii: - contract pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - 1500 – 1700 GBP/luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + 8,45GBP/ora suplimentara; - bacsis saptamanal; - mese gratuite oferite de angajator; - sistem de dezvoltare a carierei, formare continua si plan de cariera. Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de restaurant, insa platita de candidat. Cheltuielile pentru cazare, inclusiv utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi etc.) se ridica la aproximativ 200-250 Lire/luna, in functie de locatie.

Cerinte

Cerinte: - barbati si femei; - o minima experienta in domeniu; - limba engleza la nivel mediu sau bun. Beneficii: - contract pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - 1500 – 1700 GBP/luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + 8,45GBP/ora suplimentara; - bacsis saptamanal; - mese gratuite oferite de angajator; - sistem de dezvoltare a carierei, formare continua si plan de cariera.

10 pozitii disponibile 81 persoane au aplicat deja