Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent pentru o prestigioasa companie brasoveana de prelucare si comercializare de material lemons Buldozeristi / Excavatoristi. Se lucreaza atat pe intreg teritoriul Romaniei cat si in strainatate (Bulgaria, Austria, etc). Se ofera: - contract pe perioada nedeterminata - salariu net de 1000 euro pe luna la care se adauga diurna in Romania de 42.5 lei pe zi si in strainatate de 32 euro pe zi - cazare platita de angajator, atat in Romania cat si in strainatate - transport platit de angajator la / de la domiciliul angajatului la locul de munca - program de lucru de 8 ore pe zi, weekendul liber Nu percepem comision.

Cerinte

Cerinte: - permis de conducere categoria C - experienta in utilizarea buldozerului / excavatorului - persoana fara cazier - cunoasterea limbii engleze sau germane nu este obligatorie dar constituie avantaj - sunt acceptati candidati din intreaga tara

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

2 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja