Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Muncitori operatori in mari depozite de firma, locatia Burnley, in apropiere de Manchester - Anglia. Este o super oferta si o oportunitate foarte mare, plecati pe baza de contract din partea partii britanice, lucrati legal, asigirari si Nino, cont bancar de salariu, salariu foarte bun, perioada nedeterminata/continua. Plecarile au loc in perioada 12 August - 30 Octombrie 2016, in fiecare saptamana (ex. 5 persoane/saptamana), insa numai functie de numarul de locuri ramase disponibile pe aceasta locatie. Compania din Anglia angajeaza si din alte tari, nu numai din Romania. Persoane care vorbesc si cunosc limba engleza la un nivel de conversatie. Depozit de haine, incaltaminte, cosmetice etc. Toate de firma renumita din Anglia. Se va lucra intr-un mediu foarte placut. Salarizare: - de la 7.20 pana la 16.98 lire/ora, functie de ture zi/noapte+overtime - program de lucru de zi si de noapte - ore suplimentare disponibile mereu, pentru cine doreste sau cand compania va solicita. Contract de munca legal, perioada continua Cazarea se asigura contra cost, numai la cerere. - chiria 60 lire/saptamana cu utilitati incluse - la sosirea in cazare se va achita chiria pe 1 saptamana (60 lire), depozitul (120 lire - rambursabil de catre compania din Anglia la plecare) si taxa agent imobiliar (100 lire), total 280 Lire. - case utilate, mobilate, strictul necesar, bucatarie, grup sanitar - distanta de la cazare la locul de munca este intre 20 pana la 40 minute, depinde de trafic. Pe aceasta oferta se va achita un comision la semnarea contractului de munca britanic. Contact direct cu angajatorul.

Cerinte

- barbati, femei, cupluri (in cazul cuplurilor-ambii vorbitori de engleza) obligatoriu - varsta intre 18-55 ani - limba engleza nivel conversational, se solicita un nivel bun de engleza - nu se cere experienta in depozite (daca este, cu atat mai bine), insa se va face induction la sosire, apoi se va incepe imediat munca - cazier judiciar curat - fara probleme medicale grave - persoane harnice si motivate pentru a castiga un salariu foarte buna

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja