Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Elaborare analize si rapoarte complexe de marketing – Ms. Excel; • Creeare si implementare de campanii promotionale, oferte speciale; • Masurare eficienta campanii promotionale, oferte speciale rulate de catre departamentele comerciale; • Prelucreaza si intretine baze de date (in CRM, ERP, Ms. Excel, alte platforme online); • Administreaza CRM-ul companiei, care presupune urmatoarele activitati: realizeaza importuri zilnice baze de date in CRM, administraza modulul de utilizatori, efectueaza setari multiple la cererea departamentelor comerciale, oferta consultanta utilizatorilor CRM, • Efectueaza upgrade-uri de soft in colaborare cu o echipa de programare (nu face programare propriu zisa); • Efectueaza training / instruire in utilizare CRM, pentru noii veniti in companie; • Analiza si raportare google analytics.

Cerinte

• Utilizare avansata Microsoft Excel - elaborare de analize si rapoarte complexe in Excel; • Prelucrare baze de date in Microsoft Excel - dezvoltare, administrare, intretinere; • Trade marketing - dezvoltare campanii comerciale, oferte, promotii; • Experienta in munca cu sisteme CRM sau ERP, reprezinta avantaj; • Gandire analitica si logica; • Capacitati de planificare, munca in sistem project management; • Capacitati de negociere.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja