Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Locatia jobului: BUCURESTI Pentru persoana potrivita acest lucru ar putea fi pozitia ideala. Fara control direct, multa flexibilitate si oameni care te vor respecta pe tine si munca ta. Citeste in continuare pentru detalii. Iti plac vanzarile si marketingul. Vei fi in contact permanent cu clientii si partenerii nostri. Consideri ca poti dezvolta piata pentru serviciile noastre de Business Intelligence si consideri ca poti face pe intelesul tuturor chiar si concepte complexe. Ti se pare interesant sa sustii traininguri pentru diverse firme, dar mai provocator ti se pare sa dezvolti piata, sa cauti clienti noi la care sa le oferi tool-uri extrem de utile de business intelligence. Vei deveni ca un doctor…dar in afaceri. Cum adica? Vei identifica noi prospecti si vei incerca sa vezi ce ii doare, le vei oferi solutii – pe cifre, solutii de marketing si de business intelligence. Si daca doctorii urmeaza ani intregi de scoala, si la noi vei primi zeci de ore de training si sute de ore de coaching incat vei invata cum sa porti discutii de business de inalta calitate. Ce beneficii vei avea? * Oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata, dar mai ales intr-un mediu haios cu super-echipa.Si daca nu ne crezi,intra pe site-ul ibcfocus la sectiunea Despre NOI * Pachet salarial motivant * Pachet de servicii medicale la o clinica privata. * Cultura organizationala orientata spre performanta, dar si colegialitate si fericire :). * Training-uri lunare, teambuilding cel putin de 2 ori pe an. Plus un super-sediu care are Cafeneaua IBC privata (cu cafea gratis, bineinteles) si masa de fussball folosita intens. Aplica sa ne vezi, iti garantam ca vei simti ca vrei sa lucrezi intr-o astfel de atmosfera. Te asteptam cu drag!

Cerinte

Esti candidatul ideal daca: * In jobul actual (sau precendent) ai fost unul dintre cei mai buni in firma ta :) (da, cautam top-performeri deoarece toata firma e formata din top-performeri. deci vei avea colegi cu care te poti mandri) * Ai minim 12 luni experienta in vanzari, PR , sau ai sustinut traininguri - sau orice job care presupune contactul activ cu piata B2B * Esti o persoana proactiva, organizata, cu abilitati de comunicare si negociere. * Ai o atitudine pozitiva si esti focusat/a pe gasirea de solutii. * Iti doresti sa te dezvolti, alaturi de o echipa in continua dezvoltare

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai