Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Consultanta catre clientii companiei; - Analiza sistemelor informationale si de management din companie; - Oferirea de solutii de management adaptate nevoilor de business ale clientilor, diagnosticari si elaborarea de previziuni; - Asistarea clientului la elaborarea procedurilor şi algoritmilor; - Oferirea de suport post-vanzare conform clauzelor contractuale. Beneficii: - Dezvoltare profesionala si personala, intr-un mediu de lucru dinamic; - Dezvoltarea abilitatilor de comunicare prin interactiunea cu persoane din medii culturale diferite; - Training la un nivel profesionist si programe de pregatire periodica; - Oportunitatea de a calatori in afara tarii.

Cerinte

- Studii superioare finalizate sau master in an terminal, intr-un domeniu economic sau conex; - Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala; - Fire dinamica si comunicativa; - Deschis la nou, cu spirit inovativ; - Atent la detalii; - Orientat spre solutii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja