Detalii loc de munca

Descrierea jobului

– Vânzarea B2B a serviciilor Vodafone – Efectuarea de apeluri telefonice pentru identificarea oportunităților de vânzare – Stabilirea de întâlniri cu persoanele de decizie din companiile mici și medii pentru identificarea nevoilor de comunicare și propunerea de soluții Vodafone de telefonie mobilă, fixă și internet – Negocierea și încheierea contractelor de servicii – Derularea tuturor activităților de activare a contractelor de servicii *Clientul nostru este partener Platinium Vodafone care activează la nivel național.

Cerinte

– Experiență în vânzări B2B de minim 1 an (preferabil vânzării de servicii) – Studii superioare – Foarte bune abilități de relaționare, comunicare și negociere – Consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor de vânzări – Cunoștințe operare PC: pachet MS Office – Cunoștințe de limba engleză – Pentru zona Covansna – limba maghiară este obligatorie

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja