Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare Ce vei face tu pentru noi? In calitate de Buyer legume-fructe vei avea ca scop profesional achiziția de legume fructe, ținând cont de cantitatea necesară si de cerintele de calitate cerute de companie si vei avea urmatoarele responsabilitati: - Negocierea preturilor cu furnizorii - Asigurarea cantitatii necesare de marfa pentru magazine - Analizarea tendintelor si reactie intuitiva la acestea - Analizarea rezultatelor proprii, cautare modalitati de imbunatatire a activitatii - Pregătirea cererilor de oferta și solicitarea de oferte de preț furnizorilor; efectuarea de analize de cost - Emiterea comenzilor furnizorilor în concordanță cu politicile de achizitie ale companiei - Asigurarea ca furnizorii respecta conditiilor din comanda (preturi, termene de livrare, certificate de calitate etc.) - Negocierea contractelor anuale cu furnizorii

Cerinte

- Experienta relevanta in domeniu de minim 1 an; - Cunostinte avansate a produselor proaspete (in special, legume-fructe) - Abilitati bune de negociere; - Orientat catre imbunatatirea rezultatelor proprii; - Persoana organizata, punctuala; - Dorinta de a lucra in echipa; - Capacitate de concentrare, analiză şi sinteză; spirit de ordine şi disciplină; - Capacitatea de a gestiona prioritatile; - Disponibilitatea la deplasari in interes de serviciu...

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai