Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare Ce vei face tu pentru noi? In calitate de Buyer panificatie vei avea ca scop profesional achiziția de produse de panificatie, ținând cont de cantitatea necesară si de cerintele de calitate cerute de companie si vei avea urmatoarele responsabilitati: - Negocierea preturilor cu furnizori - Asigurarea cantitatii necesare de marfa pentru magazine - Analizarea tendintelor si reactie intuitiva la acestea - Analizarea rezultatelor proprii, cautare modalitati de imbunatatire a activitatii - Pregătirea cererilor de oferta și solicitarea de oferte de preț furnizorilor; efectuarea de analize de cost - Emiterea comenzilor furnizorilor în concordanță cu politicile de achizitie ale companiei - Asigurarea ca furnizorii respecta conditiilor din comanda (preturi, termene de livrare, certificate de calitate etc.) - Negocierea contractelor anuale cu furnizorii

Cerinte

- Experienta relevanta in domeniu de minim 1 an; - Cunostinte avansate a produselor de panificatie - Abilitati bune de negociere; - Orientat catre imbunatatirea rezultatelor proprii; - Persoana organizata, punctuala; - Dorinta de a lucra in echipa; - Capacitate de concentrare, analiză şi sinteză; spirit de ordine şi disciplină; - Capacitatea de a gestiona prioritatile; - Disponibilitatea la deplasari in interes de serviciu... ...aplica, cu incredere

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai