Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești desenator CAD în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv! Atenție! Nu percepem comision! Pentru partenerul nostru din Olanda căutam desenator CAD cu experiență relevantă în proiectare cu programele INVENTOR si AUTOCAD.

Cerinte

Cerinte: - Experiență relevantă în proiectare cu programele INVENTOR si AUTOCAD. - Cunoștințe bune de limbă engleză Se oferă: - Contract full time pe perioadă nedeterminată. - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund professional. - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea. - Cazare în condiții avantajoase. - Pe timpul șederii în Olanda, în caz de nevoie aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja