Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CAMERISTA in Franta. Candidata va lucra intr-un hotel in Franta si va avea urmatoarele responsabilitati: -efectuarea si intretinerea zilnica a curateniei in camere,holuri, camere de receptie, sali de conferinte; -optimizarea timpului de lucru; -servirea la mese atunci cand este cazul; -respecta regulile de paza ale hotelului si a bunurilor clientilor raportand deteriorarile, furturile si obiectele gasite superiorilor. Beneficii: -salariu 1000 euro / luna brut; -cazare in camera de hotel si 3 mase pe zi; -contract de munca pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire; -transportul asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-minim 2 ani experienta in domeniu atat in tara cat si in Franta; -persoana serioasa si harnica, cu putere de munca, organizata, prezentabila, cu tonus pozitiv. -cunostinte de limba franceza la nivel conversational;

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja