Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere JOB: Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie INFIRMIERI in azile pentru persoane varstnice Locatie: Gloucester & Wiltshire (zona Swindon), Wellinborough, Londra, Manchester, Leeds Oferta salariala: £7,20 - £7,50 GBP/ora lucrata Ore lucrate: minim 35 ore lucrate pe saptamana + posibilitatea orelor suplimentare Training: Asigurat de angajator ( de la 4 zile - pana la 2 saptamani); Beneficii: posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu; contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie; cazare asigurata contracost in apropierea azilului Concediu de odihna platit in functie de numarul de ore lucrate Concediu medical platit; Asigurare medicala Suport in gasirea unei cazari in zona azilului Cheltuieli relocare: Toti candidatii trebuie sa aiba asupra lor o suma de min. 300 de lire la sosire in UK pentru primele doua saptamani pana la primul salariu: Transportul pana in UK Cazarea Mancare

Cerinte

Cerinte: Limba engleza - nivel conversational (A2-B1) Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj; Candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic; CV in limba engleza Responsabilitati: acordarea ingrijirilor igienice necesare; ajutor acordat personalului pentru servirea meselor; ridicarea şi mutarea persoanei, îmbăierea şi îmbrăcarea (în unele cazuri) oferirea de suport psihic si fizic pacientilor; tratarea tuturor persoanelor cu compasiune, respect , demnitate si asigurarea de servicii echitabile; mentinerea unui mediu curat pentru pacienti; NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja