Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1. Deruleaza activitatea de vanzare/ promovare produse si servicii ale companiei in vederea atingerii target-urilor 2. Informeaza clientii in legatura cu serviciile, promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare; 3. Efectueaza plati si Incaseaza banii pentru vanzarea serviciilor si produselor companiei; 4. Intocmeste evidenta contabila pentru operatiile de incasari si plati (registrul de casa, raportul Z etc). 5. Asigura curatenia din cadrul agentiei conform standardelor igienico-sanitare. 6. Supervizeaza activitatile atunci cand seful de agentie nu este prezent. BEBEFICII: 1. Pachet salarial atractiv 2. Loc de munca stabil 3. Contract de munca pentru perioada nedeterminata 4. Program flexibil 5. Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica

Cerinte

- Cunostinte de operare PC – nivel mediu; - Atitudine orientata catre client si buna capacitate de comunicare; - Experienta in relatia directa cu clientii reprezinta un avantaj; - Disponibilitate de lucru in ture; - Persoana echilibrata, serioasa, responsabila si energica;

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja