Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESTAURANTUL PAUL ANGAJEAZA: CASIERI: - onorarea comenzilor date de catre client, in timp standard - aprovizionarea vitrinei ori de cate ori este nevoie - prepararea bauturilor calde si reci - ambalarea produselor si imanarea acestora catre client LUCRATORI BUCATARIE: - prepararea produselor din bucatarie, respectand retetele companiei - onorarea comenzilor sosite din sala, in timp util. Pentru postul de casier si lucrator bucatarie nu necesita experienta anterioara! OFERIM: Salariu atractiv+bonuri de masa Loc de munca stabil Contract de munca pe o perioada nedeterminanta Program flexibil adaptat nevoilor dumneavoastra ( 8H, 6H, 4H sau de weekend) Pentru posturile de casier si lucrator bucatarie nu este necesara experienta.

Cerinte

Cautam persoane: -sociabile care au atitudine pozitiva -dornice de a invata lucruri noi, intr-un mediu de lucru placut cu personal tanar. - bune abilitati de comunicare si organizare -muncitoare si cu spirit de echipa -orientare catre client si atentie la detalii

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja