Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Hai in echipa noastra! Suntem o societate de origine austriaca lider de piață în afaceri de operare și producție a jocurilor de noroc din România, Avem nevoie de tine in cadrul salilor de joc ADMIRAL in domeniul jocurilor de noroc si in cadrul Agentiilor TIP & CASH, in domeniul pariurilor sportive! - Emite tichete de pariuri intr-un sistem informatic specific; - Efectueaza plati catre clienti si tine evidenta acestora pe formularele specifice; - Intocmeste si tine evidenta contabila a operatiunilor de incasari/plati si gestioneaza documentele financiar – contabile aferente acestora.

Cerinte

- Studii medii - Cunostinte operare PC; -Atitudine orientata catre client; - Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine; - Persoana sociabila, comunicativa, implicata. Oferta (bonusuri, beneficii): - Pachet salarial motivant, - Tichete de masa, - Program flexibil, - Oportunitate de dezvoltare profesională; - Lucru intr-un mediu tanar.

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai