Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti chelner/chelnerita cu experienta si cunosti limba germana? Avem locul de munca potrivit pentru tine ! Fara plati in avans! Onorariul de mediere se plateste din primul salariu! Oferim: - Contract de munca cu norma intreaga; - Excelente oportunitati de formare pe plan profesional; - Pachete salariale motivante ( se calculeaza in functie de abilitati si experienta profesionala) Suport pentru: - toata perioada de interviuri; - formalitati de angajare si relocare; - acomodarea la noul loc de munca. Profilul tau: - experienta in domeniu; - cunostinte de limba germana la nivel conversational; - amabilitate, flexibilitate si adaptabilitate. VOR PRIMI ATENTIE DOAR CV-URILE CANDIDATILOR CARE CORESPUND CERINTELOR MAI SUS MENTIONATE. VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE! Pentru intrebari suplimentare va stam la dispozitie!

Cerinte

- varsta 20-45 de ani; - experienta in domeniu; - cunostinte de limba germana la nivel conversational; - amabilitate, flexibilitate si adaptabilitate

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja