Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma romaneasca care se afla pe piata din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII Aceasta cauta sa angajeze 1 persoana pe postul de DESIGNER INDUSTRIAL RESPONSABILITATI; -conceptualizarea si proiectarea produselor specifice -pregatirea dosarelor de design -realizarea de schite, modele si proiecte folosind desene -prezentarea ideilor clientilor

Cerinte

-trebuie sa fie o persoana creativa dar si practica -bune cunostinte de operare PC cu soft-urile specifice de lucru -sa aiba bune abilitati de desen -pachet salarial atractiv (salar fix +tichete de masa) salariul poate fi negociat!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai