Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam echipe de muncitori pentru activitatea de executie si operativitate in santiere. Înfiinţată în 2000, SC ALDONA SRL a devenit un important furnizor de servicii complete de construcții industriale şi civile de pe piaţă. Societatea este specializată în realizarea lucrărilor de construcţii - structuri , finisaje- exterioare şi interioare, reabilitări clădiri existente, confecţii metalice cu materiale şi tehnologii moderne ce corespund standardelor de calitate impuse în acest domeniu. Am sustinut şi promovat întotdeauna dreptul de a lucra într-un loc de muncă sigur și sănătos, și ne angajam să oferim un astfel de loc de muncă pentru fiecare angajat în parte. Nici o activitate nu este mai importantă decât protejarea sănătății și siguranței angajaţilor noştri, precum și a celor cu care ne intersectăm în cadrul activităţii noastre.

Cerinte

Calificare in domeniu, Experienta in santiere (demonstrata cu proba de lucru) - chiar si atunci cand diploma de calificare nu exista , Seriozitate, Disponibilitate la program de munca prelungit atunci cand se solicita , Stabilitate.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai