Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cautam faiantari cu experienta pentru Olanda. Cerem si oferim seriozitate Salariu atractiv, contract pe termen lung, sprijin si consiliere in limba romana. Suntem o firma olandeza care ofera o gama larga de servicii de recrutare de personal, atat sub forma de plasare de forta de munca cat si de intermediere directa.

Cerinte

Usor adaptabil, spirit practic, un bun organizator al muncii proprii Experienta, rapiditate, manevrabilitate in executia si gestionarea lucrarilor conform Usor adaptabil, spirit practic, un bun organizator al muncii proprii Experienta, rapiditate, manevrabilitate in executia si gestionarea lucrarilor conform standardelor de calitate Fire autonoma, optimista si perseverenta Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational Permis auto cat. B reprezinta un avantaj

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza, Germana

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai