Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

C PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma care se afla pe piata romaneasca din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca, Jud. Cluj si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII RESPONSABILITATI: - preluarea comenzilor de la clenti fie telefonic sau mail - furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor - negoziaza preturile cu clientii si cu furnizorii - repartizeaza comenzile pe departamentele firmei pentru fiecare client in parte - monitorizarea permanenta si actualizarea bazei de date a clientilor

Cerinte

- experienta in departamentul relatii clienti, vanzari de minim 1 an de zile - capacitate de comunicare si relationare - persoana comunicativa, serioasa - cunostinte operare PC - studii medii / superioareOFERIM: -pachet salarial atractiv (salar fix + tichete de masa) -salariul poate fi negociat

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai