Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Pentru o importanta si SERIOASA companie internațională de transport cautam SOFERI PROFESIONISTI Cerinte: Disponibilitate imediata; Experienta in transportul international; Experienta cap tractor plus semeremorca – lungime total 16.50 mt. Permis de conducere C+E; Card tahograf; Atestat profesional - CQC; Experienta pe camioane frigorifice constituie un avantaj.

Cerinte

Loc de munca stabil, intr-o firma serioasa; Salariu garantat si motivant, la care se adauga bonusuri bazate pe performanta; Asistenta telefonica din partea unor dispeceri romani, 24 din 24 de ore; Flota moderna si vehicule cu dotari complete; Seriozitate-si-profesionalism; Flexibilitate. Disponibilitate angaiarea imediată Se ofera: Contract de munca direct cu angajatorul – foarte atractiv; Contribuție pentru cheltuielile de chirie și utilități; Sporuri salariale (pentru schimburi de lucru, ore suplimentare, lucru de noapte). Căutam personal urgent, toate ofertele noastre de muncă prevad ANGAJAREA IMEDIATA; societatea Job Community nu percepe nicio taxa de la candidati, toate contractele de munca sunt conform legilor in vigoare. JOB COMMUNITY srl – Inregistrat la ITM Brasov in registrul special de evidenta a agentilor de ocupare a fortei de munca in strainatate la Nr. 173 din 03.02.2017.

3 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja