Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig." Agentia noastra selecteaza CLEANER/DISHWASHER pentru a lucra in cadrul unui restaurant din Insula Skopelos, Grecia. Plecarea este foarte rapida! Responsabilitati: - spalarea vaselor si a instrumentelor de gatit - intretinerea curateniei in bucataria restaurantului - precum si alte sarcini cerute de catre angajator Aplica la aceste oferta de munca si vei beneficia de: - contract legal de munca - salariu de 600 EUR net/luna, cu posibilitate de marire - cazare GRATUITA - masa GRATUITA

Cerinte

SE CER: - cunostinte de limba engleza la nivel bun sau cunostinte de limba greaca la nivel mediu/bun - candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie. Documente necesare pentru inscriere: a) Copie buletin b) Copie pasaport c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza) h) Copie – ultima diploma studii i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja