Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de selectie: • Sa aveti experienta intre 5 si 10 ani pe masinile : Fanuc 30 i. si MORI SEIKI system MAPS • Cunostinte avansate de limba engleza • Angajare in Suedia pe perioada nedeterminata • Contact pe perioada nedeterminata se lucreaza ca si Self Employed • Perioada de proba 1 luna • Concediu de odihna se stabileste cu Managerul • Orele de munca se lucreza in medie medie 40-60 de ore pe saptamana , • Cazarea oferita de angajator , gratuita • Masa este responsabilitatea dumneavoastra • Biletul de avion Romania Suedia este platit de catre Angajator si vi se retine din salariu • Transportul de la cazare la locul de munca gratuit. • Se ofera : • 18 Euro brut pe ora ,

Cerinte

• Angajare in Suedia pe perioada nedeterminata • Contact pe perioada nedeterminata se lucreaza ca si Self Employed • Perioada de proba 1 luna • Concediu de odihna se stabileste cu Managerul • Orele de munca se lucreza in medie medie 40-60 de ore pe saptamana , • Cazarea oferita de angajator , gratuita • Masa este responsabilitatea dumneavoastra • Biletul de avion Romania Suedia este platit de catre Angajator si vi se retine din salariu • Transportul de la cazare la locul de munca gratuit. • Se ofera : • 18 Euro brut pe ora ,

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja