Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O mare posibilitate de munca in Olanda! Recrutam CNC frezori si strungari (Heidenhain, Siemens, Fanuc, Okuma) Responsabilitati: -Capabil de a lucra total independent -Utilizarea masinilor de operare -Fabricarea produselor in serie mica/mare in intervalul de timp dat -Asigurarea procesului de fabricare fara probleme -Verificarea calitatii produselor fabricate Se ofera: -Posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase – Munca full-time cu contract legal in Olanda – Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare – In caz de cerinta va oferim cazare – In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Cerinte

-Specializare profesionala -Minim 3 ani de experienta -Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice -Cerinta absoluta:programarea si modificarea independenta a programelor -Cunoasterea programul Heidenhain -Cunoasterea programurile de CAD/CAM este ideal -Vorbirea limbii engleza sau germana la nivel mediu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja