Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Profesioniști CNC, frezori si strungari (Heidenhain, Siemens, Fanuc, Okuma) Eastmen (NBBU/NEN 4400/CU) este o companie care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca. Selectam lucratori calificati romani, maghiari si slovaci pentru firmele olandeze, din biroul din Amsterdam, Budapesta si Targu Mures. Eastmen te cauta pe TINE! Aplica acum la ofertele noastre de munca si vom lua legătura cu Tine pentru a discuta optiunile! Descrierea jobului. Candidatul ideal: - Specializare profesionala CNC pe freză și/sau strung, min. 3 ani experienta in domeniu - Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice - Programarea si modificarea independenta a programelor - Cunoasterea programului Heidenhain, Mazak, Fanuc sau/și Okuma - Cunoasterea programelor CAD/CAM constituie avantaj - Vorbirea limbii engleze/germane nivel mediu constituie avantaj Avantaj: disponibilitate imediată pentru colaborare Se oferă: -Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată -​Salariu atractiv, plata săptămânală în EUR -Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​-Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare -Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea -​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română -Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal.

Cerinte

Cerinte: - Cautam persoane capabile sa lucreze independent pe baza desenului tehnic - Cu experienta relevanta in utilizarea masinilor cu comanda numerica - Fabricarea produselor unicat/serii miciin intervalul de timp dat - Asigurarea procesului de fabricare fara probleme - Verificarea calitatii produselor fabricate - Vorbirea limbii engleze sau germane la nivel mediu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 41 persoane au aplicat deja