Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Se asigura contract de munca conform legislatiei romane in vigoare ; Mediu de lucru profesional cu posibilitati de promovare ; Laborator dotat conform standardelor internationale Oferim si rugam seriozitate.

Cerinte

Candidatul ideal Vrei sa te alaturi unei echipe tinere de profesionisti, ai experienta de Cofetar , aplica acum! Prepararea de produse de cofetarie in conformitate cu retetele de preparare precum si cu normele igienico – sanitare; Verificarea calitatii si prospetimii ingredientelor utilizate; Studii medii/Scoala profesionala - acumulare rapida de cunostinte noi - calificare si experienta in domeniu constituie un avantaj - orientare catre cerintele pietei si clientului - foarte mare atentie la detalii - pasiune reala si interes pentru arta culinara - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii - experienta in domeniu minim un an - instruiri teoretice si practice la standarde internationale

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai