Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o companie din Iasi , 1 colector debite. Responsabilitatile postului sunt: - gestionarea si verificarea platilor clientilor; - contactarea telefonica sau prin mail a debitorilor in vederea recupararii creantelor; - consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor; - negocierea termenelor de plata pentru sumele restante; - contabilizarea si operarea zilnica a facturilor emise si a incasarilor; - intocmirea rapoartelor de activitate, precum si actualizarea acestora. Beneficii: - salarizare atractiva de 1800 lei brut/luna; - contract pe perioada determinata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba engleza; - studii superioare finalizate in Contabilitate/Finante/Drept; - experienta de lucru cu NAVISION reprezinta un avantaj; - cunostinte de operare PC(Word, Excel); - abilitati de comunicare cu clientii; - capacitatea de a respecta termene limita; - persoana atenta la detalii si organizata.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja