Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONFECTIONER TAMPLARIE DE LEMN in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 3 Confectioneri tamplarie de lemn ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -pregatirea materialului de lucru; -masurarea, debitarea, taierea lemnului in functie de plan; -asamblarea si confectionarea tamplariei si a mobilei; -asigurarea curateniei in santier. Beneficii: -salarizarea de 1600 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-experienta in domeniu atat in tara cat si in Franta; -calificare specifica postului; -cunostinte de citire planuri tehnice; -cunostinte de de limba franceza la nivel mediu; -persoane harnice si motivate.

3 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja