Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lucrati in industria producatoare de saci BIG-BAGS si va doriti un job in strainatate? Recrutam pentru o mare companie producatoare de ambalaje din polipropilena 3 Confectioneri saci BIG-BAGS (containere flexibile). Productia este organizata in linii a cate 3 persoane. Volumul containerelor Big-Bags este de 2200 litri, iar talia ajunge pana la 1,90m. Acestea se confectioneaza in 4 puncte de ridicare. Comunicarea si intelegerea sunt esentiale. Avem nevoie de oameni operationali si rapizi. Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Locatia misiunii este la 140 km de Lyon. Se ofera masina de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta intr-o astfel de fabrica este obligatorie. Se lucreaza pe masini de cusut cu lant dublu de cusaturi. Masini specifice panzei din polipropilena. Unu din cei trei candidati trebuie sa aiba permis de conducere categoria B. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu nu trebuie sa lipseasca.

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja