Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, Confectioneri ghene de ventilatie cu experienta in domeniu. Acestia vor avea urmatoarele sarcini: -asamblarea de tubulaturi pentru ghene circulare si rectangulare de ventilatie a aerului cald si rece in spatii industriale; -asamblarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, teuri etc.); -analizarea documentatiei tehnice a proiectelor de ventilatie si climatizare. Beneficii: -salarizare bruta de 1700 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunoasterea limbii franceza la nivel mediu avansat; -experienta in domeniul montajului de tubulatura in tara (de preferat si in strainatate); -cunostinte in taierea tevilor, sanfrenarea si sudura semiautomatica conform schitei; -cunoasterea utilajelor de lucru: masina de fasonat, masina de gaurit, masina de pliat, echipamente hidraulice; -permis de conducere categoria B; -seriozitate si dorinta de munca.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja