Detalii loc de munca

Descrierea jobului

 Salariul convenit se trece in contractul individual de munca.  Plata se face in acord individual.  Nu exista limita la salariu.  Norma de productie este stabilita la nivel mediu pe ramura si nu se modifica.  Se asigura continuitatea comenzilor 11 luni/an.  Se acorda bonusuri pentru performante.  Se acorda tichete de masa (1/zi), in functie de realizari.  Se acorda c/v transport intre 50 si 100 lei/luna, in functie de domiciliu.  Se acorda prima de vacanta si cu ocazia sarbatorilor de Paste si de Craciun.  Societatea este intr-un proces amplu de modernizare a spatiilor si va dispune de cantina, cabinet medical multifunctional si spatiu de joaca si supraveghere pentru copii.

Cerinte

Personal calificat in meseria de confectioner imbracaminte cu minim 3 ani experienta pe masini simple de cusut. Se cere experienta in executia de produse de imbracaminte textila pentru femei si copii.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja