Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONFECTIONERI PERETI CORTINA in Franta. INDUSTRIE - PRODUCTIE KREVIN recruteaza CONFECTIONERI PERETI CORTINA in Franta. Detaliile ofertei: Departament: Confectie Tipul ofertei: Full Time Durata contractuala: Determinata Locul ofertei: Franta Posturi disponibile: 4 Salariu: 1600 EUR brut Data postarii anuntului: 25-06-2015 Data limita de aplicare: 24-07-2015 Descrierea postului Recrutam pentru clientul nostru din Franta 4 Confectioneri pereti cortina pe structura de otel. Responsabilitatile postului sunt: -pregatirea utilajelor si a materialelor de lucru; -masurarea si taierea materialelor pentru a fi prelucrate; -asamblarea structurii de otel; -sudura cu arc electric in otel; -asigurarea curateniei in atelier. Beneficii: -salarizarea de 1600 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -calificare specifica postului; -cunostinte de citire planuri tehnice; -aplicarea procedeului de sudura cu arc electric; -permis de conducere categoria B; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat.

4 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja