Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza pentru un client renumit din Franta cu activitate in tamplarie si pereti cortina din AL si PVC doi confectioneri cu experienta. Responsabilitatile sunt: - pregatirea activitatii de confectionare si asamblare a tamplariei; - fabricarea usilor, ferestrelor, gardurilor si a peretilor cortina din aluminiu si pvc; - respectarea planului de confectionare si asamblare conform indicatiilor; - taierea profilelor cu masini semiautomate; - asigurarea calitatii tamplariilor executate. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta relevanta in confectionarea tamplariei din aluminiu si pvc; - abilitati de citire a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - persoane autonome si responsabile.

2 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai