Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client renumit din Franta cu activitate in tamplarie si pereti cortina din AL si PVC doi confectioneri cu experienta. Responsabilitatile sunt: - pregatirea activitatii de confectionare si asamblare a tamplariei; - fabricarea usilor, ferestrelor, gardurilor si a peretilor cortina din aluminiu si pvc; - respectarea planului de confectionare si asamblare conform indicatiilor; - taierea profilelor cu masini semiautomate; - asigurarea calitatii tamplariilor executate. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta relevanta in confectionarea tamplariei din aluminiu si pvc; - abilitati de citire a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - persoane autonome si responsabile.

2 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja