Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAPITAL JOBS recruteaza pentru un important client din Franta, doi confectioneri tamplarie aluminiu cu experienta. Responsabilitatile sunt: - pregatirea activitatii de confectionare a tamplariei; - prelucrarea componentelor din aluminiu respectand planul de confectionare si asamblare; - taierea, slefuirea si finisarea pieselor; - montarea cadrelor: usi, ferestre, culisante si a sticlariei; - asigurarea calitatii tamplariei executate. Beneficii: - salarizarea bruta de 1400 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta relevanta in confectionarea tamplariei din aluminiu; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoria B; - detinerea unei calificari in domeniu; - persoane autonome si responsabile.

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja