Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSILIER RESURSE UMANE in Suceava. Candidatul ideal pentru aceasta pozitie trebuie sa fie o persoana pasionata de domeniul Resurselor Umane, motivata si cu o dorinta continua de dezvoltare. Responsabilitatile postului: -recrutarea si selectia de personal pentru posturile disponibile ; administrarea dosarelor de personal; -actualizarea fiselor postului; -asigurarea respectarii legislatiei in vigoare din domeniul muncii; -intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului, de la angajare pana la lichidare; -gestionarea contractelor de munca (modificari, concedii, adeverinte etc); -introducerea si verificarea pontajelor lunare; -centralizarea rapoartelor de evaluare lunare/anuale; -consilierea permanenta a angajatilor companiei. Beneficii: -pachet salarial motivant; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala ; -conditii de munca excelente.

Cerinte

-studii superioare finalizate in unul din domeniile: Psihologie, Pedagogie, Drept sau Consiliere Resurse Umane; -experienta de cel putin 3 ani in domeniul resurselor umane; -cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); -persoana pasionata de resurse umane si interes pentru dezvoltarea unei cariere in domeniu; -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; -excelente abilitati de comunicare si relationare; -atentie la detalii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja