Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Candidatul ideal Daca iubesti pantofii, vino in echipa noastra! Cautam o persoana: - Deschisa catre nou; - Flexibila; - Creativa; - Descurcareata si atenta la detalii; - Dinamica, organizata, multitasking; - Care are capacitate de analiza a datelor; - Care are PC skills: nivel bun MS Office; - Deschisa spre dezvoltare profesionala. Descrierea jobului Ce oferim? - Program flexibil; - Pachet salarial; - Tichete de masa; - Bonusuri; - Incaltaminte uniforma - 4 perechi pe an GRATUIT; - Traininguri de vanzari; - Mediu de lucru placut si profesionist intr-o companie multinationala; - Dezvoltare continua, posibilitate de avansare; - Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara; - Siguranta.

Cerinte

Ce face un CONSILIER VANZARI la ECCO? - deserveste clientii, prezinta si gestioneaza produsele din magazin. - raspunde de aspectul comercial al magazinului. - organizeaza activitatea in magazin. - aplica politica comerciala a firmei. - asigura respectarea procedurilor.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai