Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSILIERI VANZARI in Olanda. Recrutam persoane tinere, ambitioase, persuasive, prietenoase, cu abilitati de comunicare si negociere pentru a lucra in magazine de cosmetice de top din Amsterdam. Activitatea consta in prezentarea si comercializarea produselor cosmetice in locatii fixe. -Training profesional asigurat; -Programul de lucru este de minimum 9 ore/zi, de la 09:00-18:00. Duminica, magazinele se deschid la 11:00 si se inchid la 17:00. Veti beneficia de o zi libera pe saptamana; -Posibilitati rapide de avansare in functie de efortul depus si performanta profesionala; -Inainte de a pleca sa lucrati pentru clientul nostru veti fi pus in legatura cu unul dintre angajatii romani care deja lucreaza acolo pentru a va confirma conditiile existente; -Produsele comercializate de companie fac parte din gama cosmeticelor pentru corp, fata si unghii si se adreseaza ingrijirii intregii familii. Beneficii: -Posibilitati reale de castig direct corelate cu efortul depus astfel ca se poate ajunge la un castig de 2000- 5000 euro/luna. Salariu minim garantat in prima luna este de 750 euro + comision din vanzari. Comisionul este de 15%-30% din totalul de vanzari/zi. Plata pentru serviciile prestate se face la doua saptamani in contul dvs bancar. Contract de self-employed; -Cazare asigurata (15 euro/zi - se vor retine din salariu), casa mobilata, TV, internet, foarte aproape de locul de munca; -Transport de la aeroport asigurat; -Valoarea biletului de avion se va returna dupa primele 2 luni de munca (in limita a 100 de euro). Firma Angajatoare: Sakare is a retail cosmetic company who is selling cosmetic products in stores, all across London, Paris, Berlin, and Amsterdam. The products are manufactured by the company and marketed exclusively in England, France, Germany, and Netherland. The company's stores are located in the best locations, which provide exposure to thousands of clients each day. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj; -Consilierii de vanzari trebuie sa abordeze persoanele care trec prin fata magazinului si sa le starneasca interesul pentru a le putea oferi o demonstratie practica a produsului; -Este importanta cunoasterea discursul de prezentare a fiecarui produs pentru a putea mentine interesul clientului si a putea finaliza vanzarea; -Se cer cunostinte de limba olandeza la nivel conversational.

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja