Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job4life angajeaza Consultant Recrutare Pentru biroul nostru din Bacau, suntem in cautarea unei persoane responsabile, motivate si dornice sa se implice in activitatea de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate. Principalele responsabilitati implica: Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante Conceperea si postarea anunturilor de recrutare Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor si contactarea celor selectati in vederea programarii interviurilor Participare activa in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie

Cerinte

Pentru a fi considerat/-a eligibil pentru acest post, candidatul/candidata trebuie sa : cunoasca limba engleza la nivel avansat ( vorbit/scris/citit ) aiba studii superioare finalizate detina experienta in domeniu- avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja