Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Job4life angajeaza Consultant Recrutare Pentru biroul nostru din Bacau, suntem in cautarea unei persoane responsabile, motivate si dornice sa se implice in activitatea de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate. Principalele responsabilitati implica: Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante Conceperea si postarea anunturilor de recrutare Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor si contactarea celor selectati in vederea programarii interviurilor Participare activa in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie

Cerinte

Pentru a fi considerat/-a eligibil pentru acest post, candidatul/candidata trebuie sa : cunoasca limba engleza la nivel avansat ( vorbit/scris/citit ) aiba studii superioare finalizate detina experienta in domeniu- avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai