Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Echipa de recrutare Job4life Constanta isi cauta colegi. Avem doua pozitii disponibile si speram sa gasim persoane la fel de entuziasmate ca si noi, orientate catre rezultate, dornice sa invete si sa raspunda provocarilor zilnice pe care le aduce munca de recrutor. Oferim un mediu de lucru competitiv, constructiv, tratam lucrurile cu seriozitate dar ne place si sa glumim ;) Iti asteptam cu interes aplicatia daca toate acestea te fac sa iti doresti sa lucrezi cu noi!

Cerinte

Experienta anterioara in domeniu nu este necesara, consideram ca totul se poate invata daca esti interesat. Cunostinte de limbi straine: - nivel mediu spre avansat la limba engleza; - nivel incepator spre mediu la limba germana - avantaj. Cunostinte de operare pe calculator, redactare e-mailuri. Persoana organizata si creativa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai