Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Candidatul ideal Esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta? Vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica, in care sa-ti faci o cariera? Te invităm în echipa noastră, unde activitatea de telemarketing este întotdeauna o provocare. Vino sa iei contact cu cele mai mari companii, sa construiesti alaturi de noi relatii de parteneriat si sa-ti dezvolti abilitatile de comunicare si relationare! Ce urmeaza sa faci? √ Sa comunici la telefon, insa nu oricum, ci cu scopul de a convinge si a promova servicii sau produse ale celor mai importante companii din Romania; √ Sa oferi informatii relevante și corecte despre evenimente de afaceri, campanii, proiecte etc; √ Sa te asiguri ca ai clienti multumiti, sa urmaresti in tot ce faci atat calitatea, cat si realizarea target-ului stabilit.

Cerinte

Ce trebuie sa stii? √ Sa iti placa sa vorbesti si sa comunici cu lejeritate cu ceilalti; √ Sa ai cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online; √ Sa fii orientat catre client si atent la detalii; √ Sa iti doresti sa inveti permanent lucruri noi; √ Sa ai spirit de echipa; √ Sa ai abilitatea de a negocia si de a convinge; √ Sa privesti fiecare proiect ca pe o oportunitate de dezvoltare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

4 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai