Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Contactarea, in principal telefonica a clientilor actuali si potentiali din baza de date existenta, pentru crearea oportunitatilor de vanzari; Redactarea ofertelor, negocierea si urmarirea acestora in scopul transformarii lor in comenzi/ vanzari Construirea si pastrarea legaturilor de business Oferta: Dezvoltare profesionala intr-o industrie foarte importanta din economia romaneasca; Vei lucra pentru o companie serioasa si respectata, care vinde exclusiv produse si servicii de calitate; Conditiile de lucru si pachetul salarial sunt atractive. Descriere companie: Companie romaneasca, parte a unui renumit grup austriac- cel mai mare producator de utilaje clasice pentru lemn, PAL si MDF.

Cerinte

experienta in vanzarile B2B orientat catre rezultat si cu o capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor aparute; intelege importanta clientului si il considera un partener pe termen lung; detine aptitudini si abilitati tehnice (cu sau fara studii de specialitate) si capacitate / dorinta de invatare organizat; optimist, energic si are simtul umorului;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai