Detalii loc de munca

Descrierea jobului

De ce ti-ai dori sa lucrezi la noi? Pentru ca investim multa grija si atentie in colegii nostri, pe langa toata experienta acumulata, astfel incat si tu sa “primesti stafeta” pentru a ajunge la autonomie. Pentru ca preocuparea noastra principala este ca tu sa ai rezultate, ajutandu-te sa asimilezi cele mai noi metode si tehnici de vanzare. Astfel, vei mentine un contact permanent cu superiorii si ceilalti colegi. Pentru ca vei face parte dintr-un colectiv tanar, ce lucreaza aici cu drag si entuziasm, si stim bine cat de molipsitor este sa ai astfel de oameni in jurul tau. Pentru ca incurajam si sustinem gandirea “outside the box”, si daca si tu simti ca aceasta e ceea ce cauti si ca nu iti plac cliseele, atunci ne-am bucura foarte tare sa fii coleg cu noi. Responsabilitatile tale sunt relationarea de calitate cu clientii si concretizarea acesteia in vanzarea de servicii si produse de telefonie mobila. Pe langa toate acestea, vei gasi un mediu de lucru in care pasiunea pentru oameni , dar si pentru tehnologie, se imbina cu creativitatea. In fiecare zi putem fi mai buni, asa ca haide sa “scriem istorie” in magazinele din Agress! Cat despre partea remuneratiei, nu dorim decat sa ne pui in ipostaza de a te rasplati financiar pentru rezultatele tale! Daca ti se pare ca avem aceste puncte comune, nu mai sta pe ganduri si trimite-ne CV-ul tau, suntem foarte interesati de ceea ce ne poti oferi si tu!

Cerinte

- studii superioare in curs sau finalizate - bune abilitati de comunicare si negociere - persoana dinamica, entuziasta, cu initiativa - spirit organizatoric si de echipa - integritate, perseverenta si disciplina - cunostinte medii operare PC

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja