Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilităţi: - Gestiunea contabilă a unui portofoliu de societăţi franceze; - Realizarea viramentelor către furnizori şi a plătilor inter-societăţi; - Tratarea somaţiilor de plată şi comunicarea cu furnizorii; - Reconcilierea şi controlul conturilor (bancă, furnizori, clienţi, conturi generale); - Lansarea amortizărilor; - Realizarea declaraţiilor de TVA. Beneficii: Beneficii: - Formare la nivelul companiei; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Ne dorim un coleg autonom, cu abilități foarte bune de organizare și atenție la detalii pentru a se alătura Departamentului nostru Financiar–Contabil din Bucureşti. Pentru a reuși ai nevoie de: - Studii superioare, în domeniul economic/ contabilitate; - Operare MS Office nivel mediu; - Limba franceză nivel conversational (minim B1); - Capacitate de analiză şi atenţie la detalii; - Rigurozitate, perseverenţă si organizare; - Capacitatea de a lucra în echipă, sociabilitate şi atitudine pozitivă, dinamism.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai