Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Contabil în Veo, principalele tale misiuni vor fi: - realizarea plăţilor către furnizorii interni şi externi; - acordarea de suport la întocmirea, actualizarea, eficientizarea procedurilor de lucru existente manifestând interes şi implicare în asimilarea unor noi sarcini conform evoluţiei proiectului; - Actualizarea periodică a bazelor de date privind clienţii şi furnizorii societăţilor alocate şi asigurarea arhivării în condiţii de maximă confidenţialitate a documentelor specifice; - furnizarea informaţiilor coerente şi exacte membrilor echipei si superiorului în funcţie de sarcinile aplícate; - asigurarea de suport managerului de proiect în vederea realizării de studii si sinteze conform necesităţilor partenerilor; - comunicarea adecvată în cadrul echipei şi relaţionarea de o manieră profesionistă cu partenerii din proiect în vederea eficientizării activităţilor desfăşurate; - participarea la realizarea situaţiilor financiare periodice pe un portofoliu de clienţi avuţi în gestiune; - realizarea de declaraţii şi raportări fiscale specifice sub supravegherea managerului de proiect; - asigurarea păstrării confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de angajator şi partenerii de proiect. Beneficii : - reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - pachet salarial şi mediu de lucru atractiv.

Cerinte

Te așteptăm în echipa noastră să gestionezi diverse situaţii financiare la nivel internaţional! In cadrul proiectului vei răgasi competenţe, determinare și întelegere! Ne dorim un coleg autonom, cu spirit organizatoric și atent la detalii pentru a se alătura Departamentului Financiar–Contabil, la sediul nostru din Iași. Candidatul ideal: Pentru reușită in această misiune este nevoie de : - studii economice, cunoștinţe contabile; - cunoștinte de limba franceză (A2); - cunoașterea programului informatic SAP (prezintă un avantaj); - atentie la acurateţea datelor; - plăcerea de a lucra cu cifrele.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja